Gamintojai
 

.

Krepšelis
Tuščias
 
El. parduotuvės klientams

Turite klausimų ar pastebėjimų? Nepavyko sklandžiai apsipirkti?

Telefonas pasiteiravimui:

860752921.

Visada maloniai laukiame Jūsų pasiūlymų!

 

NEMOKAMAS pristatymas apsipirkus už 30 Eur ir daugiau.

 

Kaip pirkti?

Informacija perkantiems internetu

1. Norėdami įsigyti prekes galite tai padaryti tik prisiregistravus (a) prie el. parduotuvės sistemos. Prisiregistruoti galite ir prieš pirkinių krepšelio sudarymą ir po to kai išsirenkate norimas prekes (b, c).

 

2. Pasirinkę norimą prekę - įsidėkite prekę į pirkinių krepšelį. Prekės kiekį galite pakoreguoti prie krepšelio esančiame laukelyje, arba vėliau - krepšelio peržiūros metu. 

 

3. Peržiūrėdami savo suformuotą prekių pirkinių krepšelį galite keisti pasirinktus kiekius, šalinti ar toliau tęsti pirkimo procesą. 


 

4. Prekių krepšelio peržiūros metu - varnele pažymėję pasirinktą prekę - ją pašalinti galite spausdami atnaujinimo mygtuką (a). Po prekės pavadinimų pastebėję raudonas žvaigždutes (b) atkreipkite dėmesį į tai, kad šios prekės sandėlyje neturime, todėl esant tokiai situacijai maloniai prašome susisiekti su mumis. Dar kartą įsitikinkite, kad krepšelyje yra būtent tos prekės, kurias norite įsigyti ir spauskite "Formuoti užsakymą".

 
 
5. Pasirinkę pristatymo adresą toliau tęskite užsakymo formulavimą spausdami - "tęsti".
 
 

6. Šiuo metu mes taikome tik išankstinio apmokėjimo bankiniu pavedimu metodą, todėl išsirinkus prekes, prašome atlikti bankinį apmokėjimą. Prekes išsiųsime tik gavę pavedimą.

 

DĖMESIO! Užbaigus užsakymą į savo elektroninio pašto dėžutę gausite užsakymo informaciją ir apmokėjimo rekvizitus. Jei pranešimo negavote, reiškia užsakymo nepabaigėte ir mes jo nematysime.